Všema deseti

 1. Opravdu mám vhodně zvolené lyže?

  Většina lyžarů jezdí na nevhodně zvolených lyžích. Je to hlavní důvod, proč si nemůžete sníh užít. Ujistěte se, že to nejste právě vy.

 2. Jak se zorientuji?

  Poraďte se s naším proškoleným prodejcem nebo přímo s námi. Jsme připraveni se vám věnovat a splnit vaše přání.

 3. Mohu si je vyzkoušet?

  Vyberte si vhodný termín testovacích dnů. Před nákupem máte možnost si lyže půjčit, vyzkoušet a zažít. Jen tak vyberete ty pravé.

 4. Jak moc se mohu zlepšit?

  Možná ani netušíte, kde máte limity. Víme jak se k nim dostat a pomůžeme vám s tím. Jsme partnery běžkařských kempů určených pro zlepšení techniky a stylu.

 5. Budou se mi líbit?

  Kromě designu, který jsme navrhovali tak, aby lyže opticky nestárly, testujeme letos na horách vzorky s úplně novým ztvárněním. Dejte nám vědět, jak se líbí.

 6. Co všechno dostanu za své peníze?

  Každá lyže je naceněna podle jejích výrobních nákladů. Ty jsou závislé kromě neustále rozvíjené konstrukce i na ušlechtilých materiálech. Každá položka je pečlivě kontrolována, stejně jako každá lyže. Neplatíte nic navíc.

 7. Seženu dokonalejší lyže?

  Těžko. Každá naše lyže je technologicky dokonalá. Perfektně slouží rychlosti a bezpečnosti zároveň. Můžete se absolutně spolehnout, že čím vyšší nároky musí splňovat, tím větší technologický skvost máte k dispozici.

 8. Mohu na “Sportenech“ vyhrávat?

  Náš tým vývojářů a kontruktérů má k dispozici zkušenosti olympioniků, mistrů světa a trenérů. Pro vaše vítězství řeší každou desetinu milimetru lyže.

 9. Made in Czech Republic?

  Lyže vyrábíme téměř 120 let v Novém Městě na Moravě, ideálním místě pro lyžování. Sami jsme hrdí lyžaři a s těmi nejlepšími spolupracujeme.

 10. Proč to všechno?

  Protože tak můžeme mít radost ze zimy všichni. My i vy. Užijte si jí i letos.

Pokračovat v prohlídce webu Sporten.cz
Zavřít